FORUM

Zapraszam na forum. Załóż konto w portalu i napisz o Twoich szlakach. Forum ma obecnie 5 działów, ale w miare potrzeb zostaną otwarte następne.

Co na szlakach?

Zapraszam do dzielenia się tym co spotkało Was na szlaku. Piszcie o miłych wrażeniach i przykrych informując nas o tym gdzie warto pójść, a gdzie mogą spotkać nas kłopoty. Informujcie o zmianach w przebiegu szlaków, utrudnieniach, zniszczeniach, brakach w oznakowaniu.

Zaproszenia na szlak

Wybieracie się na szlak i chcecie kogoś zaprosić? Tu jest właśnie na to miejsce.

Chodzę z GPS

Otwieram kącik porad dla chodzących i chcących chodzić z GPS'em. Z mojej strony żadnej porady nie będzie, bo po prostu jeszcze z GPS'em po górach nie chodzę, ale w samochodzie chętnie używam. Mam jednak zamiar stworzyć w portalu, na podobnej zasadzie jak galerie zdjęć, miejsce na przesyłanie plików GPS i jednocześnie możliwość ich pobierania przez innych użytkowników. Zapraszam na forum osoby, które przedstawią nam na czym rzecz polega. Może zacznijmy od tego, że ktoś ma telefon komórkowy z odbiornikiem GPS i chciałby \"nagrać\" swój szlak i jest ktoś drugi, kto chciałby wczytać ten szlak do swojej komórki i ... co dalej?

Uwagi do portalu

W tym miejscu piszcie uwagi do portalu i propozycje zmian i rozwoju. Wasze opinie i uwagi są bardzo ważne, bo są dla autora świadectwem zainteresowania tym co robi. W miarę jak będę skutecznie eliminował niedociągnięcia, posty które staną sie nieaktualne, będę przenosił do Archiwum.

Porady

Czytając Wasze posty na forum, maile i wpisy na FB, od czasu do czasu postanawiam coś napisać na temat obsługi portalu. Może w przyszłości zrobię z tego materiału jakiś rodzaj podręcznika?

Archiwum

Jeżeli treść jakiegoś postu stanie się nieaktualna, to wraz z wszystkimi komentarzami będę go przenosił do tego Archiwum. W tym dziale nie mozna zakładać nowych postów ani pisać komentarzy.