• Kalkulator

  Jest główną funkcją portalu. Służy do sumowania czasu przejścia, odległości, przewyższeń i punktów GOT dowolnej długości wędrówki górskiej. Wyniki kalkulacji prezentowane są na mapie, w tabelach i na wykresie. Kalkulator obejmuje aktualnie szlaki wszystkich grup górskich polskiej części Karpat i Sudetów oraz niektórych pasm Czech i Słowacji. Opracowano 2.393 szlaki , których długość (licząc w jedną stronę) to 7.734 km. Kalkulacja odbywa się na interaktywnej mapie. Wyboru obszaru, na którym znajduje się miejsce rozpoczęcia wycieczki, można dokonać na 3 sposoby:

 • Relacje

  Użytkownicy mają możliwość zapamiętywania w portalu swoich wycieczek wzbogacając wyliczenia portalu o własny komentarz. Mamy obecnie zapamiętanych 15.223 wycieczki, w tym 1.526 udostępnionych dla wszystkich odwiedzajacych. Powstaje w tren sposób przewodnik górski, którego zawartość pojawia się kontekstowo podczas kalkulacji szlaku.

 •       

  Relacje

        
 • Czy wiesz, że ...

  (1) Zdjęcia pojawiające się w tle tej strony wybierane są losowo spośród zdjęć, na które oddano co najmniej 3 głosy. Zatem, zaloguj się i w opcji "Zdjęcia z tras" oddaj głosy, na te które Tobie się podobają.

Partnerem portalu jest wydawca map Zakład Kartograficzny SYGNATURA.


Autor zdjęcia w tle: Krystyna Wiewióra