Zapraszam właścicieli obiektów noclegowych, gastronomicznych i usług turystycznych do umieszczania reklam w portalu.
Obecnie można to uczynić BEZPŁATNIE.

Reklama będzie miała postać małego zdjęcia przedstawiającego Wasz obiekt. Po kliknieciu w zdjęcie internauta będzie odsyłany do Waszej strony internetowej.

Reklamy będą pojawiały się w sposób kontekstowy podczas kalkulacji szlaków. Przy każdym węźle szlaków prezentowane będą reklamy obiektów znajdujących się w jego najbliższym otoczeniu, w kolejności od najbliższego do najdalszego obiektu. Na początek przyjęto, że będą to obiekty znajdujące się w promieniu 20 km, ale być może, że w miarę przybywania ogłoszeń, promień ten będzie skracany.

Zachęcam do zapoznania sie z działaniem portalu w jego podstawowej funkcji kalkulowania szlaków i prześledzenia zachowania się ogłoszeń schronisk turystycznych.

Utworzenie reklamy obiektu nie zajmie więcej niż 5 minut. Po przyciśnięciu przycisku "Utwórz nową reklamę", na kolejnych trzech ekranach należy: wybrać rodzaj obiektu (noclegi, gastronomia, usługi), wpisać nazwę obiektu, adres strony internetowej, wskazać na mapie miejsce, w którym znajduje się obiekt i przesłać jego zdjęcie.

Natychmiast po utworzeniu reklama będzie aktywna.

Uwagi merytoryczne proszę kierować do właściciela portalu.

Wiesław Kraus
właściciel portalu
www.szlaki.net.pl