ZASOBY

Poza funkcją kalkulowania szlaków, w miarę upływu czasu, portal wzbogacił się o kolejne opcje. Zawartość opcji gromadzonych w dziale ZASOBY tworzą użytkownicy portalu zapisując treści i przysyłając pliki. Może i Ty chciałbyś podzielić się swoimi zdjęciami, filmami, napisać reportaż o swojej wycieczce, przesłać linka do swojej strony, albo zabrać głos na forum.
Serdecznie zapraszam! Wystarczy, że założysz konto i już stajesz się współautorem portalu.

Zdjęcia, linki do wycieczek i Waszych stron pojawiają się w wynikach kalkulacji.

Nowe wycieczki

Kolekcja 50 najnowszych wycieczek zapisanych przez użytkowników witryny. Załóż swoje konto, a wtenczas podczas kalkulacji szlaku pojawi się dodatkowa opcja - Zapisz wycieczkę. Wycieczkę można zapamietac na własny użytek, lub opublikować dla wszystkich odwiedzających.

Wycieczki autorami

Kolekcja wszystkich wycieczek zapisanych przez użytkowników witryny, uporządkowana według autorów. Obecnie mamy opublikowanych 1569 wycieczek, które udostępniło 312 autorów.

Reportaże

Nie masz własnej strony internetowej, albo chciałbyś przedstawić coś więcej niż wycieczkę "wyklikaną" w kalkulatorze, to możesz napisać artykuł. Obecnie mamy opublikowane 25 artykuły.

Zdjęcia drogowskazów

3


autor: Kamil Kurleto

Oto wciąż rosnąca galeryjka drogowskazów. Zostań jej współautorem! Wystarczy, że założysz konto, a już będziesz mógł przesłać swoje zdjęcia. Aktualnie galeria zawiera 2490 zdjęć, które nadesłało 70 autorów. Zilustrowaliśmy 814 punktów w 38 grupach górskich.

Zdjęcia z tras

4


autor: Krystyna Wiewióra

To kolejna galeria, której możesz być współautorem. Gromadzimy w niej zdjęcia ze szlaków. Każde zdjęcie może mieć swój opis. Może tak powstanie unikatowy przewodnik po polskich górach. Obecnie mamy w galerii 5128 zdjęć, które nadesłało 67 autorów. Zilustrowaliśmy 691 szlaków w 25 grupach górskich.

Najlepsze zdjęcia

Zarówno w galerii drogowskazów jak i w galerii tras można głosować na zdjęcia, które uznaliście za ciekawe czy piękne. Można głosować na dowolną ilość zdjęć, ale na każde zdjęcie można głosowac tylko jeden raz. Aby zapewnić kontrolę nad oddawanymi głosami, wymagane jest, aby głosujący się zalogował. Zdjecia, które uzyskały największą ilość głosów prezentowane są powyżej.

Zdjęcia na mapie

W galerii drogowskazów i w galerii tras znajduje się w sumie 7618 zdjęć. Jest to już spora liczba, ale wciąż pozostaje wiele szlaków i miejsc, które nie zostały zilustrowane ani jedną fotografią. Powyższy link prowadzi do map poszczególnych grup górskich, na których zaznaczono grubymi liniami i dużymi ikonami te miejsca, dla których już mamy zdjęcia, a przeciwnie cienkimi liniami i małymi ikonkami te, które czekają jeszcze na zdjęcia.

Linki do stron o szlakach

Jeżeli znasz stronę internetową, która opisuje dobrze jakiś szlak, a może właśnie Ty jesteś jej autorem, to zapraszam do zamieszczania linku do takiej strony. Razem tworzymy wielki przewodnik po górach.

Mapa z linkami do stron

Powyższy link prowadzi do map poszczególnych grup górskich, na których zaznaczono grubymi liniami te szlaki, dla których już są linki do stron opisujących szlaki, a przeciwnie cienkimi liniami te, dla których nie znaleziono jeszcze strony z opisem.