Ustroń Dobka - szlaki turystyczne

Dobka – rozległa, najbardziej na południe wysunięta część miasta Ustronia.
Bezpłatny parking znajduje się obok pola namiotowego za "Starą Wędzarnią". Stąd do początku szlaku czarnego jest 0,5 km.

BeskidekBrenna CentrumBrenna LeśnicaBrenna LeśniczówkaBrenna ośrodek zdrowiaBrenna Pod LasBrenna szkołaChata GrabowaChata na ČantoryjeDobkaLipowski GrońOrłowaPalenicaPod chatou ČantoryjePoniwiecSchronisko na SoszowieSchronisko PTTK RównicaSmerekowiecSoszów WielkiStary GrońStokłosicaTrzy Kopce WiślańskieUstrońUstroń PolanaWielka CzantoriaWisła Czarne DW PTTKWisła DziechcinkaWisła GościejówWisła JawornikWisła Jawornik PKPWisła JurzykówWisła MalinkaWisła Nowa OsadaWisła SkalnityWisła UzdrowiskoWisła-ObłaziecWyciąg na PalenicęWyciąg na Soszów

Poniżej można zapoznać się z opisami szlaków, których celem, początkiem lub pośrednim punktem jest Dobka. Lista zawiera opisową nazwę szlaku, kolory poszczególnych fragmentów szlaku oraz czas przejścia.

Jeżeli chcesz zaplanować wycieczkę w oparciu o przedstawione propozycje, to klikając w nazwę przejdź do opisu wybranego szlaku i wybierz znajdujący się na końcu opisu przycisk 'Do kalkulatora szlaków'.

Gdy poniżej nie znajdziesz interesujacego Cię szlaku, to przejdź do 'Kalkulatora szlaków' wybierając ten przycisk:

Kalkulator szlaków - Ustroń Dobka