Dyplom dla zdobywcy górskich szczytów

Wspaniałą rzeczą jest zdobywanie górskich szczytów wraz z dziećmi i przekazywanie im swojej górskiej pasji. Dla wzbudzenia większej motywacji, warto zdobywać odznaki górskie, a w przypadku młodszych dzieci pomyśleć też o nagrodach, które można mieć natychmiast. W wielu schroniskach można kupić odznaki z nazwami i symbolami poszczególnych szczytów, przełęczy i hal związanych z lokalizacją schroniska. Można kupić też dyplomy za zdobycie szczytu.

Nasza propozycja to samodzielne wydrukowanie dyplomu dla zdobywcy. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, tzn. wpisać imię lub imię i nazwisko zdobywcy, wybrać zdobyty szczyt oraz określić ilość pól, w których będą mogły się podpisać osoby potwierdzające zdobycie góry. Po przyciśnięciu „Twórz dyplom” uzyskuje się gotowy dyplom do pobrania w formacie PDF.

Dyplom zawiera grafikę przedstawiającą motyw danej góry. Wszystkie fotografie są własnością osób, które udostępniły swoje zdjęcia w portalu szlaki.net.pl. Zdjęcia zostały dodatkowo opracowane przez autora za pomocą oprogramowania służącego do przetwarzania grafiki. Zezwala się na korzystanie z tych grafik w dowolny sposób z zastrzeżeniem pozostawienia informacji zawierającej adres strony szlaki.net.pl. oraz informacji o autorze zdjęcia. Informacja ta znajduje się w dolnej części dyplomu zdobywcy góry.

Formularz do utworzenia dyplomu

W mianowniku lub dopełniaczu, według uznania
W dolnej części dyplomu można umieścić od 1 do 3 pól na własnoręczne podpisy np. rodziców