Koszulki z górami

Sympatykom górskich wycieczek chciałbym zaproponować gadżeciki, które spowodują, że staniemy się rozpoznawalni wszędzie, gdzie będziemy mieli na to ochotę: w szkole, w pracy, na ulicy w wielkim mieście i w małej wiosce. Na początek proponuję koszulki z górami w trzech tematach, które symbolizują nasze 3 najważniejsze górskie krainy. Zaproponowałem podpisy, które może są troszkę śmieszne, ale też zawierają pewien przekaz.

T-shirt biały z nadrukiem "Babia Góra jest kobietą"

Koszulka z nadrukiem "Babia Góra jest kobietą"
Babia Góra jest kobietą, bo trudno ją zdobyć, bo zmienna jak kobieta i nieraz zaskoczy zmiennością pogody. Z tym się zgadzam. Myślę jednak, że bardziej przekonująca jest teza, że nazwa się wzięła z widoku, jaki jawi się nam spoglądając z Pilska w jej stronę.

T-shirt biały z nadrukiem "Hala Gąsienicowa … Lubię to!"

Koszulka z nadrukiem "Hala Gąsienicowa Lubię to!"
Gdy rozpoczynałem moją górską przygodę, to szybko doszedłem do przekonania, że liczą się tylko Tatry. Są najpiękniejsze na świecie i już. Dlaczego Hala Gąsienicowa? To chyba działanie prawa pierwszych skojarzeń. Pierwszym moim szczytem w Tatrach był Kościelec. Potem byłem wielokrotnie na każdym ze szczytów otaczających Halę. Gdy podchodząc Boczaniem dochodzę do Przełęczy między Kopami i otwiera się przede mną znajoma panorama, to czuję, że jestem u siebie i bardzo lubię to miejsce.

T-shirt biały z nadrukiem "Królewna Śnieżka"

Koszulka z nadrukiem "Królewna Śnieżka"
Królewna Śnieżka to postać wszystkim znana. Atrybutem królewny są klejnoty. A ja je widziałem pod stopami, gdy w słońcu błyszczały kolorami złota. Nawet odnajdowałem maleńkie granaty idąc przed laty po raz pierwszy na Śnieżkę.

T-shirt biały z nadrukiem "Tatra World"

Koszulka z nadrukiem "Tatra World"
Tatra World – cudowny, baśniowy świat turni, piargów i dolinek. Przyjmie każdego kto okaże mu szacunek, skłoni się z rozwagą przed tym światem pięknym, a niebezpiecznym. Odwdzięczy się całym swoim pięknem, dumną surowością, dając poczucie totalnej wolności. Czy odważysz się doń wejść?
Autorem tego projektu jest Krzysztof Pawłowski - Absolwent WPiA UJ. Malarz, grafik i projektant z zamiłowania. Łazik, miłośnik wszelkich gór, turni i ścieżynek.

T-shirt biały z Kościelcami w Mikołajowych czapkach

Koszulka z Kościelcami w Mikołajowych czapkach
Nie chciałbym w żaden sposób żartować z majestatu gór. Widzę jednak w dwóch Kościelcach ładną parę. Może to Ona i On w świątecznym i górskim klimacie radośni i szczęśliwi.

T-shirt czarny "www.szlaki.net.pl" ręcznie malowany

Czarna koszulka z otoczeniem Hali Gąsienicowej i podpisem www.szlaki.net.pl
Widok zawsze budzący emocje, wspomnienia. Pociągnięty jedną linią a już rozpoznawalny. W dole nieskromnie adres naszej strony.

T-shirt czarny "Orla" ręcznie malowany

Czarna koszulka z otoczeniem Hali Gąsienicowej i małym podpisem "Orla"
Widok budzący emocje, może zwłaszcza z powodu Orlej Perci.

T-shirt czarny z otoczeniem Hali Gąsienicowej i dużym podpisem Orla

Czarna koszulka z otoczeniem Hali Gąsienicowej i dużym podpisem "Orla"
Orla Perć na maksa. To taki eksperymentalny egzemplarz, gdzie na literkach domalowałem łańcuchy, drabinki i klamry.

T-shirt czarny z Morskim Okiem

Czarna koszulka z Morskim Okiem
Morkie Oko - Moko. Ten skrót, to stara historia. Kto często tu bywa, często o tym miejscu mówi, posługuje się skrótem nie umniejszając szacunku do tego jedynego w Świecie miejsca.

T-shirt czarny z otoczeniem Polany Chochołowskiej i Krokusami

Czarna koszulka z otoczeniem Polany Chochołowskiej
Chochołowska w maju. Kto był, ten wie jak wygląda z tysiącami, czy milionami kwitnących krokusów.

T-shirt czarny "Babia Góra jest kobietą" ręcznie malowany

Czarna koszulka z profilem Babiej Góry i nadrukiem "Babia Góra jest kobietą"
Babia Góra jest kobietą, bo trudno ją zdobyć, bo zmienna jak kobieta i nieraz zaskoczy zmiennością pogody. Z tym się zgadzam. Myślę jednak, że bardziej przekonująca jest teza, że nazwa się wzięła z widoku, jaki jawi się nam spoglądając z Pilska w jej stronę.

T-shirt czarny z recznie malowanym motywem lasu

Koszulka ze złotym, ręcznie malowanym motywem lasu. Idealna na Święta i Sylwestrowy wieczór.

Nasz sklep ma również stronę na FaceBook