Poniższa mapa przedstawia lokalizację obiektów noclegowych w Karłów.

Jako środek obszaru przedstawionego na mapie przyjęto miejsce, gdzie znajduje się Karłów. Punkt ten oznaczony jest nastepujacym znakiem: . Obszar mapy wyznacza odleglość 3 km od jej środka. Granice tego obszaru zaznaczono szarą linią, która tworzy kwadrat, w środku którego znajduje się Karłów.

Noclegi zaznaczone są żółtymi kwadratami z liczbami z zakresu od do. Na mapie mogą znajdować się noclegi nie tylko z Karłów, ale też z sąsiednich miejscowości, o ile ich odległość od środka mapy nie przekracza 3 km.

Poniżej mapy znajdują się miniatury zdjęć poszczególnych kwater. Zdjęcie jest jednoczenie linkiem do strony internetowej gospodarza kwatery. Znajdująca się tu numeracja obiektów noclegowych odpowiada numeracji umieszczonej na mapie.

Wszystkie zamieszczone powyżej fotografie obiektów noclegowych pochodzą ze stron internetowych ich wlascicieli.

Jezeli nie udalo nam się zgromadzić wszystkich obiektów noclegowych - pokoi goscinnych, osrodków wczasowych, schronisk górskich i mlodzieżowych, pensjonatów czy hoteli - w obszarze miejscowosci Karłów, to prosimy o pomoc i zachęcamy do zglaszania brakujących kwater.