Szlak czarny Schronisko PTTK Hala Krupowa - Sidzina Wielka Polana

Opis i galeria zdjęć z czarnego Szlak czarny Schronisko PTTK Hala Krupowa - Sidzina Wielka Polana szlaku Schronisko PTTK Hala Krupowa (1137 m) Sidzina Wielka Polana (755 m)
Schronisko PTTK Hala Krupowa (1137 m)
Sidzina Wielka Polana (755 m)
Długość odcinka: 3.4 km
Czas przejścia: 1.10 godz.   Suma podejść: 0 m    Śr. nachylenie: 0%    GOT: 5 pkt.

W przeciwnym kierunku:
Czas przejścia: 1.10 godz.    Suma podejść: 400 m    Śr. nachylenie: 11.8%    GOT: 9 pkt.
Udostępnione przez użytkowników opisy wycieczek obejmujące czarny szlak Schronisko PTTK Hala Krupowa - Sidzina Wielka Polana

Polica z Krowiarek

Autor: jkab@op.pl

Opracowano: 2013-10-21 20:41:27

Trasa: Przełęcz m. Sidziną a Zubrzycą Zubrzyca Górna Przełęcz Krowiarki Cyl Hali Śmietanowej Polica Schronisko PTTK Hala Krupowa Sidzina Wielka Polana


Trasa turystyczna. Wymaga pewnego przygotowania kondycyjnego.

Rzeczywista trasa pod linkiem (część jest bez szlaku -od punktu 6 do punktu 0, drogą asfaltową, co nie jest możliwe do ujęcia na mapkach z tego portalu).

Trasę polecam w ładny słoneczny dzień, ze względu na panoramę Tatr. Mnie sie udało i w ten jesienny dzień 20 października 2013 roku pogoda była ładna i widoczność całkiem przyzwoita. Może nie idealna, ale nie żałuję tych pokonanych kilometrów smiley.

Trasa może nie jest najkrótsza (około 23km) ale do przejścia (wycieczka z "dziećmi" 14 i 11 lat, zajęła nam około 9 godzin).

Niestety wariant, który wybraliśmy (start na Przeł. Krowiarki) powoduje, że końcówka trasy to podejście z Zubrzycy na przełęcz, co może powodować pewne zniechęcenie pod koniec trasy....wink.

Pozdrawiam

Jacek


http://canonier.flog.pl/wpis/7900900/wycieczka-na-police-beskid-zywiecki/