Szlak czerwony Hotel PTTK Ustrzyki Górne - Przełęcz Siodło

Opis i galeria zdjęć z czerwonego Szlak czerwony Hotel PTTK Ustrzyki Górne - Przełęcz Siodło szlaku Hotel PTTK Ustrzyki Górne (650 m) Przełęcz Siodło (1276 m)
Hotel PTTK Ustrzyki Górne (650 m)
Przełęcz Siodło (1276 m)
Długość odcinka: 7.5 km
Czas przejścia: 3.10 godz.   Suma podejść: 670 m    Śr. nachylenie: 8.9%    GOT: 14 pkt.

W przeciwnym kierunku:
Czas przejścia: 2.10 godz.    Suma podejść: 40 m    Śr. nachylenie: 0.5%    GOT: 8 pkt.
Udostępnione przez użytkowników opisy wycieczek obejmujące czerwony szlak Hotel PTTK Ustrzyki Górne - Przełęcz Siodło

Rabka-Wołosate-czerw.szlak

Autor: kiki59

Opracowano: 2012-06-26 23:46:26

Trasa: Rabka-Zdrój Bacówka PTTK Maciejowa Schronisko PTTK Stare Wierchy Obidowiec Turbacz Schronisko PTTK na Turbaczu Polana Gabrowska Kiczora Rąbaniska Przełęcz Knurowska Studzionki stacja turystyczna Polana Morgi Lubań Krościenko nad Dunajcem Dzwonkówka Przełęcz Przysłop Schronisko PTTK Przehyba Wielka Przehyba Radziejowa Przełęcz Żłobki Wielki Rogacz Niemcowa Kordowiec Rytro Makowica Przełęcz Bukowina Hala Pisana Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej Runek Jaworzyna Krynicka Schronisko PTTK Krynica Czarny Potok Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój kościół Huzary Mochnaczka Niżna Izby Ropki Hańczowa - skrzyżowanie szlaków Hańczowa Kozie Żebro Regietów Niżny Krzywa Ochabiska Wołowiec Bacówka PTTK Bartne Magura Wątkowska Trzy Kopce Ostrysz Przełęcz Hałbowska Kamień Kąty Grzywacka Góra Polana nad Kątami Chyrowa grzbiet Chyrowej pustelnia św. Jana Nowa Wieś Cergowa Lubatowa Iwonicz Zdrój Sucha Góra Rymanów Zdrój Tarnawka (dolina Wisłoczka) Puławy Puławy Górne rozdroże pod Zrubaniem Przełęcz pod Tokarnią Tokarnia Komańcza Duszatyn Chryszczata Pocak - cm.woj.1915 Przełęcz Żebrak Jaworne siodło pod Jawornem Wołosań Hon Bacówka pod Honem Cisna Małe Jasło Jasło Okrąglik Smerek Wieś Przełęcz M.Orłowicza Schronisko PTTK na Połoninie Wetlińskiej Brzegi Górne Połonina Caryńska Hotel PTTK Ustrzyki Górne Przełęcz Siodło Tarnica Przełęcz Siodło Przełęcz 1160 m Halicz Przełęcz Bukowska Wołosate


Pogoda dobra, lecz w ostatni dzień dwie burze w Bieszczadach. Szlak bardzo źle oznakowany w Beskidzie Niskim, szczególnie na rozdrożach.Szlak od Puław do Komańczy i od Komańczy do Cisnej dość długi bez możliwości noclegu.Na szlaku od Rabki do Smerek wieś spotkaliśmy tylko dwóch turystów, którzy też szli czerwonym szlakiem, ale od Wołosatego.W Bieszczadach już byli turyści. Ze względu na krótki czas wyprawy, przejście było trochę męczące.


Bieszczady 2012 Dzień 2

Autor: ciechoslaw

Opracowano: 2012-07-08 14:38:07

Trasa: Hotel PTTK Ustrzyki Górne Przełęcz Siodło Tarnica Przełęcz Siodło Przełęcz 1160 m Bukowe Berdo Przełęcz 1160 m Halicz Przełęcz Bukowska Wołosate Hotel PTTK Ustrzyki Górne


O 8:00 W Ustrzykach było już 31 stopni w słońcu. Wyszedłem o 8:30. W górach było znośnie temperatura 24-27 st i spory wiaterek. Na Tarnicy sporo ludzi za to Bukowe Berdo jest przeurocze.


Wycieczka nr 4 i 5 Bieszczady Źródła Sanu/ Ust.Gór-Szeroki wierch-Tarniczka-Tarnica-Wołosate

Autor: konsolfilm

Opracowano: 2014-01-31 10:19:01

Trasa: Hotel PTTK Ustrzyki Górne Przełęcz Siodło Tarnica Przełęcz Siodło Wołosate Hotel PTTK Ustrzyki Górne


Wycieczki do źróeł Sanu nima w kalkulatorze dojazd autem do Bukowca(droga żwirowa przejezdna każdym autem)Po drodze zagroda pokazowa Żubrów)w bukowcu wielki parking bespłatny a nie jak w przewodnikach że jest płatny.Idziemy do dawnej wsi Beniowa jest tam cmentarz z ruinami Cerkwi udajem się do ruin falworku Stroińskich pozostała tam tylko dziura do pywnic (zakaz wstępu) następnie do grobowca Stroińskich i do źródeł Sanu warto wziąść ze sobą prowiant po drodze nic się nie kupi.

Wycieczka na Tarnicę z Ust.Gór. dość strome podejścia i zejścia górna cześć wycieczki w pełnym słońcu dość męcząca trasa raczej na pochmurne dni ale za to widoki super.Jedyne co brakuje mi w Bieszczadach to brak schronisk jak w Beskidzie trzeba nosić dużo cięższe plecaki z prowiantem.

Jak będziecie w bieszczadach polecam również przejazd Bieszczadzką kolejką(w stronę Balnicy leprzy klimat niż  na Przysłup jedzie się lasami), zwiedzenie Skansenu w Sanoku i Leska.

Do zobaczenia na szlaku.


Świadka 5 na Tarnicę!

Autor: kwadratowa

Opracowano: 2014-03-12 10:28:32

Trasa: Hotel PTTK Ustrzyki Górne Przełęcz Siodło Tarnica Przełęcz Siodło Hotel PTTK Ustrzyki Górne


Słoneczny, piekny dzień 11 marca- 23 urodziny naszej Kasiunieńki! (jak sama ocenia najlepsze do tej poryheart). Wspaniała i przyjemna wyprawa w doborowym towarzystwie musi się udać. Na powrocie delikatnie wyproszeni przez mocniejszy wiatr gdyż góry też czasem maja dość "świadkowiczów fajf". HIGHT FIVE!

Uczestnicy:

  • Katrynka Puczini
  • Kajojcia Kfadratowa
  • Marcinek (Rafiki z kijem)
  • Tadzik- Gandzialf
  • Gościnnie- Tomuś Nicuś


http://lawenda32.wrzuta.pl/audio/53puRb9kiVs/pharrell_williams_-_happy