Wołosate - Hotel PTTK Ustrzyki Górne - Opis i galeria zdjęć ze szlaku

Wołosate (750 m) Hotel PTTK Ustrzyki Górne (650 m)

Długość odcinka: 6.2 km
Czas przejścia: 1.10 godz.    Suma podejść: 0 m    Śr. nachylenie: 0%    GOT: 6 pkt.
W przeciwnym kierunku:
Czas przejścia: 1.10 godz.    Suma podejść: 90 m    Śr. nachylenie: 1.5%    GOT: 7 pkt.

  Opisy wycieczek udostępnione przez użytkowników

  Bieszczady 2012 Dzień 2

  Autor: ciechoslaw

  Opracowano: 2012-07-08 14:38:07

  Trasa: Hotel PTTK Ustrzyki Górne Przełęcz Siodło Tarnica Przełęcz Siodło Przełęcz 1160 m / Przełęcz Goprowska Bukowe Berdo Przełęcz 1160 m / Przełęcz Goprowska Halicz Przełęcz Bukowska Wołosate Hotel PTTK Ustrzyki Górne


  O 8:00 W Ustrzykach było już 31 stopni w słońcu. Wyszedłem o 8:30. W górach było znośnie temperatura 24-27 st i spory wiaterek. Na Tarnicy sporo ludzi za to Bukowe Berdo jest przeurocze.


  Wycieczka nr 4 i 5 Bieszczady Źródła Sanu/ Ust.Gór-Szeroki wierch-Tarniczka-Tarnica-Wołosate

  Autor: konsolfilm

  Opracowano: 2014-01-31 10:19:01

  Trasa: Hotel PTTK Ustrzyki Górne Przełęcz Siodło Tarnica Przełęcz Siodło Wołosate Hotel PTTK Ustrzyki Górne


  Wycieczki do źróeł Sanu nima w kalkulatorze dojazd autem do Bukowca(droga żwirowa przejezdna każdym autem)Po drodze zagroda pokazowa Żubrów)w bukowcu wielki parking bespłatny a nie jak w przewodnikach że jest płatny.Idziemy do dawnej wsi Beniowa jest tam cmentarz z ruinami Cerkwi udajem się do ruin falworku Stroińskich pozostała tam tylko dziura do pywnic (zakaz wstępu) następnie do grobowca Stroińskich i do źródeł Sanu warto wziąść ze sobą prowiant po drodze nic się nie kupi.

  Wycieczka na Tarnicę z Ust.Gór. dość strome podejścia i zejścia górna cześć wycieczki w pełnym słońcu dość męcząca trasa raczej na pochmurne dni ale za to widoki super.Jedyne co brakuje mi w Bieszczadach to brak schronisk jak w Beskidzie trzeba nosić dużo cięższe plecaki z prowiantem.

  Jak będziecie w bieszczadach polecam również przejazd Bieszczadzką kolejką(w stronę Balnicy leprzy klimat niż  na Przysłup jedzie się lasami), zwiedzenie Skansenu w Sanoku i Leska.

  Do zobaczenia na szlaku.